Get Adobe Flash player
Update HTH 21-03-2019
 
Update
Nieuwsbrief 31 week 11 is beschikbaar
  
Open Provinciaal kampioenschap driebanden klein
De commissie van het Open Provinciaal kampioenschap 3 banden klein organiseert in samenwerking met de KNBB dit Open Brabants kampioenschap. (OPK) Dit is het 3e jaargang dat het wordt georganiseerd.
De inschrijving loopt tot 24 maart 2019
U kunt alle informatie vinden op: driebandenkleinbrabant.nl
 
Gewestelijke finale 1e klas libre

GW 1e kl libre 2019 website

In Volkel werd van 15 t/m 17 maart gestreden om het gewestelijk kampioenschap 1e klas libre.
Onder de deelnemers Wilfred Clement van Kerkzicht en Rien v Gaal van BC Zeeland.
In een sterk deelnemersveld wist Wilfred na 7 zware partijen toch de titel voor zich op te eisen.
 
Districtsfinale hoofdklasse libre
DF Hoofdklasse libre 2019 web
Jong Geleerd had op 8 en 9 maart, de organisatie in handen van de districtsfinale hoofdklasse libre.
In een sterk deelnemersveld wist Arie Zwiers het hoofd koel te houden en liet het niet op de laatste partij aankomen.
Bij het ingaan van de laatste partij had hij een dusdanige voorsprong opgebouwd, dat hij niet meer te achterhalen was voor zijn achtervolgers.
Toch moesten juist deze achtervolgers nog voliop aan de bak om de 2e plaats veilig te stellen die toegang geeft tot deelname aan de gewestelijke finale.
Voor deze 2e plaats waren nog drie kanshebbers; Theo v/d wetering, Joey Bongers en Jan Hein Clement.
 
Gewestelijke finale 4e klas band
GW 4e kl band 2019 website
Biljartvereniging Kaketoe’80 uit Nijmegen had van 8 t/m 10 maart de organisatie in handen van de gewestelijke finale 4e klas bandstoten.
Onder de deelnemers Chris v Oeffelt van de eigen vereniging. Uiteraard hoopten ze dat hij mee zou gaan doen voor de prijzen, maar met 6 punten en een algemeen moyenne van 1.31 moest Chris genoegen nemen met de 6e plaats.
Beduidend beter bracht Menno Nicolai het ervan af, met 12 punten liet hij zijn naaste belagers ver achter zich.
 
Districtsfinale dames Oss
DF Dames 2019 website
           Antoinette Bek prolongeert titel dames libre Oss

Antoinette Bek (Touché) is er weer in geslaagd om de districtstitel dames libre op haar naam te schrijven. In Zeeland moest zij aantreden tegen alleen maar speelsters van BC Zeeland.
Leuk detail is dat de speelsters allemaal lid zijn van het arbiterscorps district Oss en dat zij op de finaledag geteld werden door arbiters die nog maar sinds kort hun arbitersbadge in bezit hebben. Lees verder . . . .    

Districts finale 3e klas bandstoten
DF 3e kl band 2019 website
Germenzeel uit Uden had afgelopen week de organisatie in handen van de districtsfinale 3e klas bandstoten.
Deze finale werd met 9 man gespeeld omdat Piet Banken een promotie behaald had en alsnog werd toegevoegd aan de deelnemerslijst. Piet zou het nog ver gaan schoppen in deze finale.
Toen vrijdagavond de laatste wedstrijden van die dag gespeeld waren, was er al een kleine schifting geweest voor wat betreft de kanshebbers voor de titel.
Harrie Maas, Piet Banken en Frits v Beljouw hadden de beste papieren op zak, maar ook Hans v Erp en Gerard Bouten waren nog niet afgeschreven.
Op de laatste wedstrijddag ging Hans onderuit tegen Frits Verhoeven en zag een klassering bij de beste 3 in rook opgaan. De overige deelnemers wisten hun partijen wel te winnen en in de laatste ronde zou het dan moeten gebeuren. Lees verder . . . .
    
Biljartballen logo

De Biljartballen (Oost) editie Maart staat online en binnenkort ligt de krant in alle biljartlokatiteiten.

De website van de BiljartBallen / de uitgaven voor 2018 en 2019

Eerder nieuws
Competitie nieuws De finale avonden  
Nationale finales Aanvraag tot 30 april 2019  
DF 1e klas libre Kampioen Wilfred Clement  
GW 2e klas libre Frits van Beljouw 2e Bas van Kessel 6e  
DF 4e klas band Kampioen Ruud Willems  
GW 5e klas band Peter van Orsouw 2e Martien Spanjers 4e  
GW 3e klas 3B groot Mari Bloemers 2e Geert van Lith 3e  
KVO 2019 Willy Rooijendijk, Theo vd Wetering, Geert v Lith  
GW 3e klas libre Antoon Derckx 2e Henk van Kuppeveld 5e  
DF 5e klas bandstoten Kampioen Peter van Orsouw  
DF 2e klas libre Kampioen Frits van Beljouw  
Sportkampioenen Bart van de Valk en Dylan Biemans  
Van het bestuur Het spelen van PK's  
Competitie nieuws TOP 2 trekt zich terug  
District Oss In het nieuws op KNBB Carambole  
GW hoofdkl 3B Jac Janssen 5e Johan Zwiers 7e  
Van het bestuur District Oss heeft nieuw bestuur  
DF 3e klas libre Kampioen Henk van Kuppeveld  
KVO Libre kader 3B De voorwedstrijden  
Driebanden groot Team Aardexpress genomineerd  
NK 1e klas jeugd Met Roche van Grinsven  
GW 4e kl libre Jan Verhaaren 6e Adri Nederkoorn 7e  
GW 1e klas 3B Jos van Leur 2e  
Competitie nieuws Update 15-12-2018  
GW 5e klas libre Wim van de Ven 2e  
Nieuws algemeen 35e Udense kampioenschappen  
NK libre jeugd 3e klas Kampioen Bart van de Valk  
Van het bestuur Bestuurszaken  
GF 2e klas 3B Frits van Beljouw 4e  
DF 2e klas 3B Kampioen Antoon van de Brand  
Nieuwe arbiters Districts Oss heeft zes nieuwe arbiters  
NK Jeugd 3e klas Aandacht in het Brabants Dagblad  
In Memoriam Jo van Amstel  
DF 4e klas libre Kampioen Jan Verhaaren  
DF 5e klas libre Kampioen Wim van de Ven  
Reglementen Seizoen 2018 - 2019  
DF 3e klas 3B Kampioen Wim van de Locht  
     
Archief Update HTH 31-12-2018 HTH  
     

.

2341 03-10-2018 Voedingsadvies 011 Astrid Bogaerts     90,00
1358 30-06-2018 Vooruitbetaald juli 012 Inge Bongers     42,50
1832 30-06-2018   012 Inge Bongers F00007 37,50  
1970 31-08-2018   049 Saskia van Gaal     50,00
1362 30-06-2018 Vooruit betaald juli 066 Lisanne van Hintum     16,25
1829 30-06-2018   066 Lisanne van Hintum F00041 13,75  
1893 31-08-2018   066 Lisanne van Hintum     15,00
1287 30-06-2018 Astrid van Hoeij vooruitbetaald in juni 069 Astrid van Hoeij     37,50
1830 30-06-2018   069 Astrid van Hoeij F00043 37,50  
1632 15-07-2018 Te veel betaald na aanpassing prijs 102 Jet Meelenhorst     5,00
1918 31-08-2018 Sven en Diana Mokveld 108 Sven Mokveld     28,75
1613 15-07-2018 Vooruit betaald Angelique van Oorsouw 116 Angelique van Oorsouw-Witsiers     32,50
1913 31-08-2018   118 Claudia van Orsouw     47,50
2123 30-09-2018   119 John van Orsouw     13,75
1376 30-06-2018 Vooruitbetaald juli 126 Rob Ouwens     27,50
1692 31-07-2018   135 Nanny Remmits     40,00
1889 31-08-2018 september en oktober 135 Nanny Remmits     75,00
1864 01-08-2018   144 Marieke Rossum-Goos     16,00
1952 31-08-2018   147 Danny Schevalier     27,50
1696 31-05-2018   148 Agia Schevelier     23,75
1902 31-08-2018   148 Agia Schevelier     47,50
1950 31-08-2018   149 Karin Schevelier     13,75
1699 31-05-2018   163 Marcia Suppers     112,00
1826 30-06-2018   163 Marcia Suppers F00127 37,50  
1963 31-08-2018   165 Cecile Theunissen     17,50
1920 31-08-2018   167 Eveline Thomassen     37,50
1653 31-07-2018 Te weinig berekend in verband met ozoncabine 186 Ans Wijnen     2,50
1939 31-08-2018 strippenkaart 193 Noortje van Schijndel     25,00
1966 31-08-2018   201 Meike Theunissen     10,00
1971 31-08-2018   207 Pascale Steegman     47,50
2127 30-09-2018   208 Carla van Summeren     15,00
1946 31-08-2018   210 Tijn Gijsen     35,00